Patarimai, kaip įrengti valgomojo zoną savo namuose | Elitehome.lt

Patarimai, kaip įrengti valgomojo zoną savo namuose

virtuves%20intejeras.jpg

Valgomasis – tai tas namų kampelis, kur susirenka visi artimieji, kad akimirkas paverstų nepamirštamais prisiminimais. Maistas visada buvo pati gražiausia priežastis susitikti ir pasidalinti mintimis bei istorijomis, kurios paįvairina mūsų gyvenimą. Šiandieninė medžiaga yra įkvėpimas, kurio jums prireiks jūsų valgomojo dekoravimui. Sujungėme rekomendacijas ir patarimus, kaip geriausiai įrengti Jūsų valgomojo zoną. Integruokite valgomojo zoną į savo namų stilių Pirmasis žingsnis kuriant svajonių valgomąjį yra tinkamo stiliaus pasirinkimas. Rekomenduojame vadovautis tokiu stiliumi, kuriuo jau sutvarkyti Jūsų namai, kurtų harmoniją. Elegantiškam dizainui reikia masyvių baldų ir blizgančių papuošalų aksesuarų, o tradicinis stilius remiasi storomis faktūromis ir medžiu. Priešingai, minimalistinis dizainas yra susijęs su paprastumu ir dominuojančia spalva.

Spalvų paletė diktuoja jūsų pasirinkimą

Antrasis žingsnis yra valgomojo spalvų paletės nustatymas. Pasirinkite 3-4 spalvas, kurias norite integruoti į naują valgomąjį ir tada žinosite, kokius baldus ir aksesuarus pasirinkti. Rekomenduojame šiltus, šiek tiek neutralius atspalvius, kurie nevargina akių. Kreminės, šviesiai rožinės, žalios ar šiltai rudos natos – puikus pasirinkimas valgomojo zonai.

Apšvietimas suteikia kambariui gyvybės

Pirmas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra šviesos šaltinis. Štai kodėl prie lango visada įrengiamas puikus valgomasis, kad būtų galima mėgautis natūralia šviesa. Šviestuvai taip pat būtini norint mėgautis ypatingomis vakarienėmis. Virš stalo įrengtas šviestuvas suteikia patalpai rafinuotumo. Jis gali būti derinamas su šviestuvais ar toršerais, kurie sukuria jaukią atmosferą.

Atmosferą užbaigia detalės

Detalės tikrai suteikia išskirtinumą. Puikūs aksesuarai yra tie, kurie geriausiai išreiškia jūsų asmenybę. Žvakės yra puikus vakarienės aksesuaras, suteikiantis romantikos ir jaukumo pojutį. Indai taip pat labai svarbus akcentas. Įvairių formų, tekstūrų ir atspalvių indai papildo pasirinktą dizaino stilių. Svarbiausia dalis – išsirinkti stalą, į kurį bus sutelktas visas dėmesys. Jis gali būti dekoruojamas gėlių vaza, o gal maža skulptūrėlė ar bet kokia kita džiaugsmą teikianti interjero detale.

Patarimai didinantys erdvę

Naudingi patarimai, kaip įsirengtį mažą valgomajį. Be aukščiau pateiktų rekomendacijų, kai neturite pakankamai vietos, rekomenduojame naudoti atviros erdvės dizainą, kuris suteikia erdvumo jausmą. Dar viena gudrybė – rinktis stiklinį stalą, pro kurį prasiskverbia šviesa ir vizualiai padidina erdvę. Galite pasirinkti mažesnį stalą ir kėdes, kurios gali būti naudojamos tiek baro zonoje, tiek valgomojo zonoje taupant erdvę.

Tobulas valgomasis yra tas, kur visuma kuria namų jaukumą. Kad ir ką pasirinktumėte, pasirūpinkite, kad galėtumėte gerai jaustis su savo artimaisiais, skaniai valgyti ir mėgautis kiekviena akimirka.

Elite Home ekspertų rekomenduojamos interjero detalės valgomajam

{"karusele" : ["https://www.elitehome.lt/lentynos-konsoles/1441-vyno-lentyna-macaben-6792512.html", "https://www.elitehome.lt/vazos-vazonai/1435-vaza-aloha-5837826.html", "https://www.elitehome.lt/dekoracijos/931-skupturele-dekoratyvine-papuga-53480.html", "https://www.elitehome.lt/dekoracijos/1424-dekoracija-shwiba-7465818.html", "https://www.elitehome.lt/papuosimai/1256-medelis-stabilizuotas-bonsas-juodame-vazone-00023.html"]}