Dekoravimo patarimai jaukesnėms Velykoms | Elitehome.lt

Dekoravimo patarimai jaukesnėms Velykoms

Padarykite Velykų savaitgalį namuose įsimintiną sukurdami daugybę akimirkų su šypsenomis. Kodėl nepradėjus naujos tradicijos, nepraradus kūrybiškumo kartu su vaikais ar nepabandžius ko nors įdomaus pasitelkus mūsų greitas ir paprastas idėjas? Papuošę namus Velykoms, atnešate gaivų vilties jausmą – nuo svogūnėlių vazonuose laukiančių, kol ant palangės isiverš į gyvenimą iki skanių šokoladinių kiaušinių, paruoštų skanauti. Pavasario gaiviame ore tvyro jaudulys, laukimas ir šiluma... tiesiog laukiame, kol bus švenčiama.

Papuoškite kambarinį medį

Iš Vokietijos kilusi dekoratyviniais margučiais puoštų Velykų medžių tendencija auga. Jei jums patinka per Kalėdas puošti eglę, tuomet Velykos yra dar viena puiki proga pasitelkti savo dekoravimo įgūdžius. Pasidarykite savo Velykų eglutę.

Neturite medžio? Aukštoje vazoje ar ąsotyje sudėkite keliatą žiedų šakų ar šakelių, taip greitai pasidarysite pats. Kalbant apie dekoracijas, galvokite kūrybiškai: kaip pasigaminti popierinius kiaušinius? Arba pabandykite sukurti girliandą. Net pastelinių spalvų juostelės, surištos į lankelius, gali transformuoti šaką.

Kalbant apie tai, per kelias pastarąsias Kalėdas virš stalų matėme kabančias šakas, puoštas žalumynais ir papuošimais – tai gali pasitarnauti ir per Velykas. Įpinkite dirbtinių arba šviežių gėlių ir pakabinkite kelis lengvus kiaušinius, kad jūsų Velykų stalas atrodytų nuostabiai.

Įsigykite keletą herojų kūrinių, kuriuos galėsite naudoti per kiekvienas Velykas

Pagalvokite apie mažus prisilietimus, kurie privers jūsų šeimą nusišypsoti, pvz., mažus papuošimus jų pusryčių lėkštėse Velykų sekmadienį, arba kiaušinių laikiklius ir puodelius, kuriuos asmeniškai parinkote kiekvienam žmogui.

Kiekvieną valgymo metą vertinkite kaip mažą stiliaus kūrimo akimirką, kur galite sukurti Velykų sceną pusryčiams, pietums ir popietės arbatai. Rinkitės klasikinius pagrindinius daiktus, pvz., baltą lininę staltiesę, bet šventinę dieną pridėkite įvairių stalo įrankių ir Velykų aksesuarų.

Popietinė arbata namuose

Palepinkite namiškius keletu velykinių kepinių – įtraukite ir vaikus. Pradedant sausainiais ir baigiant pyragaičiais ir bandelėmis. Tačiau padarykite tai daugiau nei tiesiog kepimas: Velykų šeštadienį paruoškite specialią popietės arbatą. Apsirenkite gražiausius pavasario drabužius ir patiekite saldžius patiekalus ant tortų stovų. Papuoškite stalą staltiese, servetėlėmis ir išrinkite geriausius porcelianinius bei stiklinius indus. Vaikai netgi gali sudaryti valgiaraščius ir padėti korteles – arba kodėl gi neleisti jiems visiškai kontroliuoti, priimti užsakymus ir patiekti maistą. Jiems patiks būti vadovaujantiems, o jūs galėsite gerai pailsėti.

Elite Home ekspertų rekomenduojamos interjero detalės Velykoms

{"karusele" : ["https://www.elitehome.lt/dekoracijos/1031-dekoiracija-zuikuciai-21447.html", "https://www.elitehome.lt/dekoracijos/1047-dekoracija-velykoms-zuikuciai-33325.html", "https://www.elitehome.lt/kiti/1192-dubuo-keramikinis-baltas-90901.html", "https://www.elitehome.lt/dekoracijos/1041-dekoracija-triusis-30337.html", "https://www.elitehome.lt/dekoracijos/1035-laikiklis-kiausiniu-21840.html", "https://www.elitehome.lt/vazos-vazonai/570-vaza-orandzine-l-21783.html", "https://www.elitehome.lt/pagrindinis/1048-dekoracija-velykoms-kiausiniai-4vnt-33378.html", "https://www.elitehome.lt/kiti/1193-stovas-torto-baltas-90902.html"]}