Industrinės durys ir pertvaros | Elitehome.lt

Industrinės durys ir pertvaros

Pertvaros gaminamos iš įvairių medžiagų ir tinka butams, biurams, kaimo namams, studijoms, prekybos paviljonams. Šiuolaikiniai gamintojai geba atkartoti gaminį net iš jūsų pateiktos nuotraukos, pasiūlydami techninius sprendimus ir dizainą, tinkantį jūsų erdvei. Svarbus pasirinkimo kriterijus yra kaina. Juk nuo to priklauso pirkėjo pasirinkimas. Pastatyti pertvaras tarp kambarių ir suskirstyti erdvę yra gana paprasta, verta pasiaiškinti, kokią medžiagą pasirinkti, kiek jų reikia ir kaip organizuoti tvirtinimą.

Populiariausi variantai

Populiariausi variantai iš:

  • medis;
  • aliuminis;
  • stiklas.


Jei nuspręsite pertvaros karkasą gaminti iš medžio, tuomet galite naudoti ne tik medžio masyvą, bet ir jos pakaitalus. Tinka MDF arba laminuota medžio drožlių plokštė su faneruotės arba ekologinės faneruotės apdaila, kuri puikiai imituoja medžio tekstūrą. Šis dizainas yra ekologiškas, hipoalergiškas ir visada atrodo gerai ir stilingai. Tai sukuria komforto jausmą kambaryje. Puikiai dera prie klasikinio, skandinaviško, minimalistinio stiliaus. Šviesios spalvos vizualiai išplečia erdvę. Tamsios siaurina, todėl atrodo glaustesnės ir kompaktiškesnės.

Aliuminio rėmo pertvara

Pirmas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra šviesos šaltinis. Štai kodėl prie lango visada įrengiamas puikus valgomasis, kad būtų galima mėgautis natūralia šviesa. Šviestuvai taip pat būtini norint mėgautis ypatingomis vakarienėmis. Virš stalo įrengtas šviestuvas suteikia patalpai rafinuotumo. Jis gali būti derinamas su šviestuvais ar toršerais, kurie sukuria jaukią atmosferą.

Pertvaros gaminamos iš aliuminio profilių, kurie gali būti stiklinti arba naudojami dekoratyvinės plokštės intarpai. Šis vaizdas puikiai derės prie palėpės, aukštųjų technologijų, minimalizmo stiliaus. Metalinės konstrukcijos nesideformuoja, nebijo drėgmės, temperatūros pokyčių, kenkėjų, graužikų, pelėsių.

Medžiagos pasirinkimas pertvaros dekoravimui namuose priklauso nuo eksploatavimo sąlygų. Patalpoms, kuriose yra daug drėgmės, pasirenkamas stiklas ir metalas su antikorozine danga. Butams ir interjero erdviųdizainui pakaks variantų iš medžio arba MDF, laminuotų medžio drožlių plokščių, kurios kokybiškai imituoja jos tekstūrą. Tiesa, stiklas optiškai didina erdvę, neužgožia saulės šviesos, aliuminio-stiklo konstrukcijos atrodo lengvai ir šiuolaikiškai. Gamintojai naudoja daug stiklo variantų – įvairiais atspalviais tonuotą, smėliuotą, ornamentais puoštą, rifliuotą, tiesa, pastarasis dėl savo išskirtinės struktūros negali būti grūdintas, todėl išlieka skaidrus, tai reikėtų numatyti planuojant aliuminio – stiklo pertvaras tokioms patalpoms kaip miegamasis arba vonios kambarys. Aliuminio rėmas dažniausiai dažomas pasirinkta spalva iš RAL paletės, tai leidžia lengviau suderinti su interjere jau numatytomis detalėmis – šviestuvais, santechnikos elementais, baldų rankenėlėmis ir pan.

Sužinoti daugiau